RozrywkaCzy będzie 5 sezon stulecia winnych?

Czy będzie 5 sezon stulecia winnych?

Przez Redakcja

Jeśli uwielbiasz serial Winne stulecie, to pewnie zastanawiasz się, czy powstaje piąty sezon. Na szczęście dla fanów, wygląda na to, że jest całkiem spora szansa, że zobaczymy więcej odcinków w przyszłości, ponieważ producenci serialu ogłosili kilku nowych członków obsady i daty kręcenia nadchodzącego sezonu.

Daty kręcenia 5 sezonu Virgin River

Virgin River to oryginalny serial Netflixa, który czerpie wiele inspiracji z klasycznych małomiasteczkowych dramatów. Serial śledzi losy położnej Mel Monroe, która trafia do pracy w odległym kalifornijskim miasteczku. Choć uwielbia ideę życia w miejscu, gdzie ludzie są przyjaźni i troskliwi, szybko odkrywa, że życie w małym miasteczku nie zawsze jest takie proste.

Filmowanie 5. sezonu Virgin River rozpoczęło się w Vancouver. Martin Henderson, Zibby Allen, Annette O’Toole i Benjamin Hollingsworth.

Sezon 5 Virgin River będzie miał miejsce w lipcu 2022 roku. Zdjęcia rozpoczną się w Vancouver/Squamish i zakończą w listopadzie 2022 roku. W tej chwili Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery nowego sezonu.

W 5. sezonie Virgin River do serialu dołączyło czterech nowych aktorów. Nowym showrunnerem jest Patrick Sean Smith, który wcześniej pracował przy serialach Greek, Chasing Life i Supernatural. Kandyse McClure, która wcześniej grała w Battlestar Galactica i V-Wars Netflixa, również dołącza do obsady.

Więcej historii LGBTQ+, aby stworzyć większą inkluzywność w serialu

Można się założyć, że widziałeś przynajmniej jeden serial Netflixa lub Amazona z udziałem lesbijek, gejów, osób biseksualnych lub transgenderowych (LGBT). W większości przypadków seriale te wykonały kawał dobrej roboty, podkreślając wiele podgrup populacji LGBT. Choć liczba tytułów dla osób LGBTQ+, które będą miały premierę w ciągu najbliższych kilku lat, nie jest już taka, jak kiedyś, to ogólna integracja tych tożsamości wzrasta. Najnowsza lista wspomnianych wyżej wytwórni rozrywkowych pokazuje, że w ciągu mniej więcej roku liczba tytułów poświęconych tematyce LGBT spadła z 50 do 36. Jednakże istnieje wiele programów prowadzonych przez twórców i producentów LGBTQIA+, a także programów nie skupiających się na LGBTQ, z którymi być może jeszcze się nie zetknąłeś.

Jednym z bardziej interesujących aspektów tej najnowszej grupy programów jest ich dostosowanie do wieku i uwzględnienie płci. W szczególności, wspomniany wcześniej Dead End: Paranormal Park jest obowiązkową pozycją dla nastolatków, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego pouczające przedstawienie społeczności lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów.

Nowi członkowie obsady w 5. sezonie Virgin River

5. sezon Virgin River jest już w drodze, a fani są gotowi, by nadrobić zaległości. W serialu Netflixa pojawi się wielu nowych członków obsady.

Ten najnowszy sezon jest w produkcji od lata. Na razie nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Jednak oczekuje się, że zostanie wydany w 2023 roku. Aplikacja Netflix oferuje subskrybentom 30-dniowy darmowy okres próbny.

Powraca część obsady Virgin River, w tym Sarah Dugdale jako Lizzie. Zibby Allen powróci również jako Brie Sheridan. Nicolyth Walsh ponownie wcieli się w rolę Jo Ellen. Annette O’Toole wcieli się w rolę Hope McCrea. Jenny Cooper powróci jako Joey Barnes.

Virgin River to serial inspirowany powieściami Robyn Carr. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku w Kalifornii o nazwie Virgin River. Choć z zewnątrz wygląda ono jak senne miasteczko, to jednak nie brakuje w nim dramatów. Oto, co musisz wiedzieć.

Oceń artykuł: Czy będzie 5 sezon stulecia winnych?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy