ZdrowieJak zrobić lewatywę gruszka?

Jak zrobić lewatywę gruszka?

Przez Redakcja

Jeśli szukasz sposobu na leczenie infekcji pęcherza, lewatywa z gruszki może być dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Taką lewatywę można przygotować w dwóch prostych krokach: napełnij miskę wodą i dodaj trzy lub cztery łyżki stołowe naturalnego proszku do lewatywy, a następnie mieszaj płyn aż do jego całkowitego rozpuszczenia. Po dokładnym wymieszaniu mieszaniny możesz usiąść w wygodnej pozycji i pozwolić lewatywie przejść przez ciało.

Roztwór do lewatywy na bazie kawy

Używanie roztworu do lewatywy na bazie kawy do lewatywy gruszkowej zyskuje popularność wśród osób, które chcą schudnąć. Jednak pomimo rosnącego popytu na tę procedurę, naukowcy nadal nie są pewni co do jej długoterminowego ryzyka.

Choć w niektórych badaniach odnotowano pozytywne wyniki lewatywy z kawy, inne przypadki wskazują, że procedura ta może powodować zaburzenia równowagi elektrolitowej, odwodnienie, uszkodzenia odbytu i inne. Jeśli lewatywa z kawy zostanie wykonana prawidłowo, może być bezpiecznym i skutecznym sposobem na oczyszczenie przewodu pokarmowego.

W celu oceny bezpieczeństwa lewatyw z kawy przeprowadzono przegląd systematyczny. W wyniku przeszukania bazy danych uzyskano abstrakty 11 364 badań. Po sprawdzeniu i odnalezieniu pełnych tekstów, 297 z nich zostało włączonych do badania. Dwóch niezależnych recenzentów użyło narzędzia Cochrane risk of bias, aby określić, czy badania nadawały się do włączenia.

Badacze przeszukali również Cochrane Central Register of Controlled Trials, KoreaMed i Ovid MEDLINE. Zidentyfikowali siedem opisów przypadków, które spełniały pięć z ośmiu punktów oceny. Kolejne 2 doniesienia spełniały tylko jeden element oceny.

Gruszka do lewatywy ze stożkiem firmy Salva

Gruszka do lewatywy ze stożkiem firmy Salva to małe urządzenie, które pomaga w oczyszczaniu uszu i usuwaniu woskowiny. To specjalne gumowe akcesorium zostało stworzone z myślą o wyżej wymienionych dolegliwościach. Jest dostarczane w formie pudełka, które jest gotowe do użycia. Można go kupić już za złotówkę. Oprócz skrzypiącego czystością ucha, puszka może być używana do oczyszczania innych wydzielin ciała. Sekretem tego gadżetu jest postępowanie zgodnie z instrukcją.

Mimo że może nie jest to pierwsza rzecz, która przychodzi ci do głowy, warto przyjrzeć się temu gadżetowi do lewatywy. Nie jest to produkt, który możesz znaleźć w lokalnej aptece, ale jest kilka aptek internetowych, które mają w swojej ofercie tę bombkę. W rzeczywistości możesz zamówić to cacko w zaciszu własnego domu. Dostanie jej w ten sposób w swoje ręce jest jak wisienka na torcie.

Lewatywa z Senny

Lewatywa z Senny z gruszką jest nie tylko zabawą, ale też ćwiczeniem cierpliwości. Nie tylko wymaga sporo czasu, żeby wykonać ją w prawidłowy sposób, ale może też być kłopotliwa, jeśli coś spieprzysz. Na szczęście są sposoby, by uniknąć bałaganu.

Po pierwsze, najlepiej upewnij się, że twoja łazienka jest czysta, wolna od ręczników i innych bałaganów. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest zapomnienie o spłukaniu toalety! Używanie rolki po papierze toaletowym lub zwiniętego ręcznika jako poduszki to prosty sposób na utrzymanie rąk i poduszek w czystości i zapobieganie nasiąkaniu dodatkową wilgocią. Oznacza to, że spędzisz mniej czasu na walce z wyżej wymienionymi kałużami.

Najlepsze jest to, że możesz wykonać wspomnianą lewatywę w domu, w pracy lub na świeżym powietrzu. Jak już wspomniałem, dobrze jest zaopatrzyć się w kilka wiader, ponieważ łatwiej je wykorzystać niż plastikowe.

Oceń artykuł: Jak zrobić lewatywę gruszka?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy