ZakupyJak sprawdzić - ile zostało internetu plus?

Jak sprawdzić – ile zostało internetu plus?

Przez Redakcja

Możesz łatwo sprawdzić, ile zostało ci internetu, sprawdzając miesięczną sumę. Przynajmniej raz w tygodniu kontroluj swoje zużycie. Jeśli zauważysz, że przekraczasz limit, natychmiast skontaktuj się z dostawcą usług. Zrobi on wszystko, co w jego mocy, aby Ci pomóc.

Sprawdź swoją miesięczną sumę

Jeśli jesteś klientem T-Mobile, będziesz mógł sprawdzić swoją miesięczną sumę internetu plus za pomocą aplikacji. Aplikacja ta pozwoli Ci śledzić ilość zużywanych danych i pomoże Ci uniknąć przekroczenia limitów. Ponadto otrzymasz powiadomienia o osiągnięciu limitu danych.

Możesz również otrzymywać szacunkowe dane dotyczące zużycia danych przez SMS lub zadzwonić pod numer *4, aby uzyskać ustne podsumowanie. To są podstawy, ale jest też więcej funkcji, w tym funkcja Binge On, która pozwala na optymalizację wideo w celu zmniejszenia zużycia danych. Aplikacja poinformuje Cię także, ile wydałeś w ciągu miesiąca i czy zbliżasz się do limitu. Jeśli korzystasz z planu rodzinnego, otrzymasz nawet powiadomienie, gdy wszyscy na koncie osiągną swój limit danych.

Oceń artykuł: Jak sprawdzić – ile zostało internetu plus?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Podobne Wpisy